O nas i Partnerzy

Simracing Dream

Krakowskie Centrum Simracingu

Naszym celem jest zapewnienie rozrywki, ale też wiernego odwzorowania najsłynniejszch torów i samochodów wyścigowych z całego świata. Wszystko po to, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów.

Franciszek Palmirski

Jestem założycielem Simracing Dream oraz szefem całego zespołu. Po poświęceniu motosportowi ponad połowy życia, i dekadzie spędzonej na torach postanowiłem przekuć pasję w zawód. Dzięki zebranemu doświadczeniu i współpracy z wieloma innymi profesjonalistami mam możliwość zapewnienia moim Klientom niezapomnianych wrażeń, oraz odczuć z jazdy, maksymalnie zbliżonych do rzeczywistych wyścigów.

Poza mną Simracing Dream tworzy zespół doświadczonych kierowców i techników którzy z dnia na dzień starają się tworzyć to miejsce jeszcze lepszym.

Jednym z wyznaczników naszej jakości jest zaufanie marek takich jak Assetto Corsa, od której jako jedni z niewielu centrów w Polsce, otrzymaliśmy pełnoprawną licencję komercyjną.

Więcej informacji na temat naszej działalności, takich jak opis sprzętu, czy cennik znajdą Państwo w poszczególnych zakładkach.

Michał Grzywacz

Jestem współzałożycielem oraz głównym Technikiem Simracing Dream. Po niecałych 7 latach jako mechanik w profesjonalnych zespołach kartingowych i pół roku jako mechanik włoskiej Formuły 4 dołączyłem do zespołu Franka Palmirskiego w celu pokazania jak bardzo niesamowity jest simracing i do czego może nas doprowadzić

Dzięki swojemu doświadczeniu oraz umiejętnościom możecie zobaczyć się na wirtualnym torze oraz pościgać w kontrolowanych warunkach. 

Jeremiasz Szlosek

W SimracingDream jestem głównym telemetrystą oraz trenerem jazdy.

Simracingiem interesuje się już od 5 lat
Od samego początku pasjonowało mnie odnalezienie klucza do postępu i poprawy swoich wyników. Dlatego też szybko zainteresowałem się oprogramowaniem telemetrycznym, które pomogło mi zostać inżynierem wyścigowym. Pierwsze kroki stawiałem wśród znajomych, następnie pomagałem Mateuszowi Roszkowskiemu oraz Kamilowi Stachurze w SOL, aby następnie zasiąść obok „srebrnej strzały” Patryka Krutyja, z którym zwiedziłem dodatkowo takie ligi jak PLE czy PFS.

Aktualnie jestem analitykiem i inżynierem w profesjonalnej drużynie Esportowej R8G czyli odpowiednik prawdziwego Haas w F1 Dziś chce tym doświadczeniem podzielić się z wami. Wychodzę z założenia że nie ma rzeczy nie możliwych. Ciężka praca oraz świadomość tego co się robi to jest klucz do sukcesów. Również nie boję się eksperymentować i przełamywać schematy aby szukać nowych nieznanych rzeczy które mogły by pomóc.

Jestem również Koordynatorem deweloperów w najlepszej polskiej lidze simracingowej jaką jest Ścigałka Online League gdzie tworzę interaktywne grafiki na transmisję.

Sebastian Bobek

W zespole SimracingDream pracuję jako trener jazdy oraz telemetrysta. 
W simracingowym światku jestem od 2018 roku, choć samym simracingiem zacząłem się interesować już od 2006 gdzie moją pierwszą grą była F1 2006 na PS2. Od tamtego czasu brałem udział w wielu wyścigach na F1, Assetto Corsie czy jej nowszym odpowiedniku, Competizione

Od 2022 jestem inżynierem esportowym w zespole Haas F1 Team. W poprzednim roku mając do dyspozycji Thomasa Ronhaara, Matthija Van Ervena czy Piotrka Stachulca, udało nam się uzyskać 3 miejsce w klasyfikacji konstruktorów.

Patryk Werbowy

Interesuję się simracingiem od czterech lat. Pierwsze kroki stawiałem w F1, jednak szybko zacząłem poszukiwać bardziej realistycznych wyzwań. Przechodząc przez różne symulatory takie jak asseto corsa, ostatecznie znalazłem się w świecie iRacing, gdzie moja pasja nabrała pełnej rozpędu. Byłem kierowcą w jednym z najlepszych polskich zespołów, Carbon SimSport, gdzie miałem okazję rywalizować u boku aktualnie najlepszych kierowców w Polsce. Razem osiągnęliśmy takie sukcesy jak drugie miejsce w drugim splicie 12h Sebring oraz szóste miejsce w pierwszym splicie 24h Daytona

Mogę również pochwalić się dziesiątym miejscem w oficjalnych mistrzostwach Polski w 2021 roku oraz, że od ponad 12 lat wytrzymuje jak wierny fan ferrari. Obecnie działam jako niezależny kierowca i staram się rozwijać swoje umiejętności na własną rękę.

Kamil Adamczyk

W zespole simracing dream pracuję jako pomoc przy eventach ale także jako trener jazdy. Sam ścigam się od 5 lat w różnego rodzaju wydarzeniach esportowych. Jednak swoją karierę rozpocząłem w f1 czyli w serii którą zawsze podziwiałem i od najmłodszych lat śledziłem poczynania kierowców.

Po paru latach zaznałem świata endurance i tam kontynuuję swoją karierę

Nasi Partnerzy

Qubic Systems to polska firma specjalizująca się w produkcji platform ruchu do symulatorów wyścigowych (simracing). Ich produkty charakteryzują się zaawansowaną technologią i precyzją wykonania, co umożliwia użytkownikom pełne wczucie się w świat simracingu.  Firma oferuje platformy o różnych rozmiarach i możliwościach, aby dopasować się do potrzeb każdego klienta. Wszystkie ich produkty są zaprojektowane i wykonane w Polsce, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość. Qubic Systems cieszy się uznaniem wśród profesjonalnych graczy oraz entuzjastów symulatorów wyścigowych.

44 Detailing to profesjonalna firma zajmująca się detailingiem samochodów w Krakowie. Zespół specjalistów oferuje szeroki zakres usług, w tym mycie, czyszczenie i renowację lakieru, pielęgnację wnętrza, polerowanie felg i wiele więcej. Firma używa tylko najlepszych i najnowszych technologii, a ich podejście do każdego zlecenia jest indywidualne i dopasowane do potrzeb klienta. 44 Detailing to doskonały wybór dla właścicieli samochodów, którzy cenią sobie wysoką jakość usług i dbałość o detale.

System śledzenia ruchów głowy, czyli technologia pozwalająca wirtualnym kierowcom widzieć więcej. Dzięki IRTrackowi możecie poczuć się jak w kokpicie – spojrzeć w lusterka, zbliżyć się do bandy na milimetr, a przy tym wprowadzić niezapomnianą imersję do całego simracingowego doświadczenia.

Producent gadżetów o tematyce Formuły 1. W ofercie RaceTracks znajdziecie wiele produktów pozwalających utożsamić się jeszcze bardziej z ulubionymi kierowcami, torami czy też po prostu powiększyć waszą kolekcję pamiątek, których nie powstydziłby się nawet największy fan królowej motorsportu.